Menu
Sepetim

Et Ürünleri

Ürün İsmi : Bonfile (Kuşgomü) Pastırma%100 Dana etidir.Bel kısmından çıkarılan orta yağlı sinirsiz bir pastırma çeşididir.Ürünlerimiz el ile ince bir şekilde doğranır.Özel vakumlu kutularda paketlenir.PASTIRMAKültürümüze has en köklü lezzetlerden biri olan pastırmamız, besi çiftliklerinde yetiş..
130,00TL
Ürün Adı : Fermente Evlik Parmak Sucuk Acılı - 500 grEvlik Sucuk 100% Dana EtidirÖzel baharat çeşnileriyle tatlandırılmış, Kayseri'ye özel sucuk çeşitidir.Hijyenik koşullarda üretilen sucuklarımızda gerçek bağırsaklara dolum yapılmaktadır.Yağ oranı en fazla %40 dır.Özel vakumlu ambalajlarda pak..
125,00TL
Ürün İsmi : Fermente Osmanlı Varyanta Sucuk 250 grÖzel baharat çeşnileriyle zenginleştirilmiş Kayseri'ye özgü bir lezzete sahiptir.Hijyenik koşullarda üretilen sucuklarımız gerçek bağırsaklara dolum yapılmaktadır.250 gr Varyanta Sucukta ortalama 24-26 dilim yer almaktadır. (Dilim doğranma incel..
105,00TL
Füme Dil 250 grFüme Dil Dana Dil usta ellerde özenle hazırlanır.Vakumlu PaketlenirKARGOLAMAGerekli sıcak hava şartlarında ve yaz sezonunda hiç bozulma olmayacak şekilde ürünlerimiz özel paketlenerek gönderilmektedir.Ürünümüz markanın fabrika ve üretim merkezinden direk olarak temin edilmektedir.Ürün..
105,00TL
Ürün İsmi : Sırt Pastırma 250 gr%100 Dana etidir.Bel kısmından çıkarılan orta yağlı sinirsiz bir pastırma çeşididir.Ürünlerimiz el ile ince bir şekilde doğranır.Özel vakumlu kutularda paketlenir.PASTIRMAKültürümüze has en köklü lezzetlerden biri olan pastırmamız, besi çiftliklerinde yetiştirile..
120,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)