Bizi Arayın
444 61 38

  • Alışveriş Sepetiniz
  • Sepetiniz boş!

Kurumsal

     Bu değişim ve gelişimde günümüzün olmazsa olmazı teknolojik ve hijyenik şartlarda Mimarsinan Organize  Sanayi Bölgesi'nde  4800 m2 kullanım alanı İçerisinde imalatlarımız ve toptan satışlarımız ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

     Çarşıbaşı ailesi olarak şirketimize göstermiş olduğunuz güvene teşekkür etmeyi bir borç biliriz. Çarşıbaşı Gurme  olarak , sektörde en üst verimlilikte çalışmalarımızı sürdürmekte, sizlere kaliteli ve katkısız ürünlerle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bizler üçüncü kuşak yönetim olarak, sizlerin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek için,kendimizi her geçen gün yenilemeye ve geliştirmeye devam etmekte ayrıca sizlerin memnuniyetini görev bilerek çalışmalarımızı en iyi şekilde yürütmekteyiz.

     Firmamızın başarısının arkasında siz değerli müşterilerimizden aldığımız güven ve heyecan yer almaktadır. Bunun bilinci ile çalışmalarımızı her geçen gün geliştirmekte , ürünlerimizi insan sağlığını düşünerek imal edip  paketleme yapmaktayız.

     Firmamız ayrıca Şekerleme, Çikolata, Lokum ve Süt ürünleri alanında yatırımlarını geliştirmeye devam etmektedir. Şirketimiz kendisine görev edindiği sınırsız hizmet anlayışıyla her geçen gün sizlerin memnuniyetini artırmayı hedefleyerek devam edecektir. Sektörde güvenilir marka konumuyla yerini muhafaza etmektedir.

Dünyanızın hep şeker tadında  olması dileğimizle.