Menu
Sepetim

Koronavirüs (COVID-19)

Koronavirüs (COVID-19)

Ülke olarak Koronavirüs (COVID-19) ile mücadelemiz devam ederken hepimiz önlem almaya çalışıyor ve yepyeni bir hayata adapte olmaya gayret ediyoruz. Virüsün yayılmasının önüne geçebilmek adına büyük bir özveri ile imalatımıza devam ediyor ve Çarşıbaşı ürünlerinin alışık olduğunuz lezzetlerini kesintisiz olarak sizlere ulaştırabilmek için, her zaman olduğu gibi hijyenli ve steril bir ortamda üretiyor, alınabilecek ilave tüm önlemleri de uyguluyoruz.

Çarşıbaşı Süt Mamülleri ve Şekerleme San Tic Ltd Şti. 13.07.2020 tarihinde TSE Covid-19 hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol belgelendirme programı şartlarını yerine getirerek TSE Covid-19 Güvenli Üretim belgesi almaya hak kazanmıştır.

Bu vesile ile,

Dünyanın ve ülkemizin geçirmekte olduğu bu olağanüstü günlerin yine bu olağanüstü koşullarında büyük bir özveri ile çalışan Doktor, Hemşire, Eczacı ve tüm Sağlık Görevlilerine; Gece gündüz demeden bizlere hizmet veren Ambulans Görevlilerine, Polis ve Güvenlik Güçlerine, gönülden minnet ve teşekkürlerimizi sunarız.